پاورپوینت اضطراب چیست؟

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت ماشین آلات کشاورزی دیسک🔗پاورپوینت ماشین کاری آلتراسونیک 🔗پاورپوینت ماشین های منابع طبیعی🔗پاورپوینت ماهواره های مخابراتی 🔗دانلود پاورپوینت فصل 4 علوم تجربی کلاس اول دبستان دنیای جانوران🔗دانلود پاورپوینت فصل 6 ریاضی کلاس هفتم حجم های منشوری🔗پاورپوینت صنعت تبلیغات در ایران و جهان و بررسی انواع آن🔗پاورپوینت تبلیغات مدرن و ساختار شرکت های تبلیغاتی🔗دانلود پاورپوینت درس دنیای گیاهان علوم تجربی اول دبستان🔗پاورپوینت انواع الگوبرداری و معیارهای تصمیم گیری🔗دانلود پاورپوینت کنترل پروژه🔗دانلود پاورپوینت اصول مربیگری فوتبال درجه C🔗دانلود پاورپوینت جدول قرآنی🔗دانلود پاورپوینت رهبری سازمان ها 135 اسلاید🔗پاورپوینت مدیریت پسماند در مناطق روستایی🔗پاورپوینت مفهوم سقف کوبیاکس🔗پاورپوینت کاشی و سرامیک و کاربرد آن🔗پاورپوینت معرفی دستگاه GPR🔗پاورپوینت آشنایی با بهداشت آب ، آلودگی های مرتبط با آن و تصفیه آب و فاضلاب🔗پاورپوینت سقف های عرشه فلزی🔗پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل🔗پاورپوینت فناوری نانو در ساختمان🔗دانلود پاورپوینت تمامی فصل های ریاضی هشتم🔗دانلود پاورپوینت فصل اول ریاضی هشتم با عنوان عدد های صحیح و گویا🔗دانلود پاورپوینت فصل دوم ریاضی هشتم با عنوان عدد های اول
پاورپوینت اضطراب چیست؟|35017736|typ|تی وای|فایل کامل|استرس و اضطراب چیست,علائم اضطراب چیست,مقاله اضطراب چیست,اضطراب چیستpdf,علت دلهره و اضطراب چیست,تفاوت استرس و اضطراب چیست,انواع اضطراب,علل اضطراب
به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل پاورپوینت اضطراب چیست؟را مشاهده می نمایید

دانلود پاورپوینت با موضوع اضطراب چیست ؟،در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
اضطرابتنیدگی (استرس) یا اضطراب
علل اضطراب
عوامل محیطی و اجتماعیعوامل ژنتیکی و ارثیاضطراب مرضیعوامل جانبی مؤثر در ابتلا به اضطراب
انواع اختلالات اضطرابی
اختلال هراس
ترس‌های ساده یا اختصاصی
اضطراب اجتماعی
اختلال وسواسی جبریاضطراب در کودکان و نوجوانان
ترس از مستقل شدن
و . . .

بخشی از متن پاورپوینت:اضطراب عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و دلواپسی با منشاء ناشناخته، که به فرد دست می‌دهد و شامل عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. وقوع مجدد موقعیت‌هایی که قبلاً استرس زا بوده‌اند یا طی آن‌ها به فرد آسیب رسیده است باعث اضطراب در افراد می‌شود. همهٔ انسان‌ها در زندگی خود دچار اضطراب می‌شوند، ولی اضطراب مزمن و شدید غیرعادی و مشکل‌ساز است. تحقیقات و بررسی‌ها نشان می‌دهند که اضطراب در خانم‌ها، طبقات کم‌درآمد و افراد میان‌سال و سال‌خورده بیشتر دیده می‌شود.
تنیدگی (استرس) یا اضطراب
استرس و اضطراب در لغت جنبیدن، لرزیدن، تپیدن، پریشان حال‌شدن، یکدیگر را با چیزی زدن، بهم واکوفتن، آشفتگی، بی‌تابی، بی آرامی می‌باشد اینها کلماتی هستند که در زندگی روزمره، برای توصیف حالات و احساسات بسیار استفاده می‌شوند: به طور مثال، به‌هنگام سخنرانی در برابر جمع، به‌هنگام امتحان، به‌هنگام مشکلات مادی، تاُخیر سر یک قرار و ... هنگامی که در شرایطی چون شرایط فوق، در سخنان خود از این دو کلمه استفاده می‌کنیم، توجه چندانی به تفاوت موجود میان آن دو نداریم؛ ولی به طور مثال هنگام سخن گفتن از مشکلات روحی شایع در کودکان و نوجوانان، باید دقیق تر بود و تفاوت میان استرس و اضطراب را به خوبی درک کرد. در روان‌شناسی، اضطراب مرحلهٔ پیشرفتهٔ استرس مزمن است، که هنگامی به صورت یک مشکل بهداشت روانی در می‌آید که برای فرد یا اطرافیانش رنج و ناراحتی به‌وجود آورد یا مانع رسیدن او به اهدافش شود و یا در انجام کارهای روزانه و عادی او اختلال ایجاد کند.
اضطراب هنگامی در فرد بروز می‌کند که شرایط استرس‌زا در زندگی او بیش از حد طولانی شود یا به‌طور مکرر رخ دهد، و یا اینکه دستگاه عصبی بدن نتواند به مرحلهٔ مقاومت تنیدگی پایان دهد و بدن برای مدتی طولانی همچنان بسیج باقی بماند. در این صورت بدن فرسوده و در برابر بیماری‌های جسمی و روانی (مانند اضطراب) آسیب‌پذیر می‌شود.
و . . .